• Ve dnech 12. a 13. 9.2009 proběhly v Uherském Hradišti Slavnosti vína a Den otevřených kulturních památek. Také my jsme se zúčastnili. Jitule se věnovala Spoťákom, kteří reprezentovali naši obec v průvodu a pak i při vystoupení našeho mikroregionu. My ostatní jsme vše z povzdálí sledovali v opojení burčáku a jiných laskomin. Šli jsme podpořit i náš oblíbený Telegraf, kde jsme se opět družili s přáteli ze skupiny z Ostr. Lhoty. 
  • Poslala jsem i nějaké fotečky Rumíšovi a ten mi odpověděl toto: " Ahoj, ahoj. Velké díky za fotečky. Nabídku shlédnout stránky Popovického hopsáku jsem nemohl opomenout a asi tam budu i častějším hostem. Odkaz na ně umístím i na náš web .... co nevidět ho opravdu doplním :o). Díky za Vaši účast při našem hraní při Slavnostech vína. Myslím, že jste byli (všichni tanečníci) naším společníkem při udržení lidí v prostoru a určitě jste naše vystoupení hodně zatraktivnili. Dík ! Rumíš ".
  • A nejen tancem a pitím jsme slavili Slavnosti vína, ale tak trošičku jsme uzavřeli družbu s tanečníky z Opavy, kteří byli v Luhačovicích na ozdravném pobytu a sem si odskočili. Můžete mrknout na jejich stránečky: http://www.matadorizestitiny.estranky.cz/ .
  • No prostě družili jsme se , kde jsme jen mohli.
Jeslti chcete mrknout jak vlastně průvod vypadal:-)))), můžete zde.
Foto: Zdenka a Ďurdík
Foto: Zdenka, Ďurdík a Maruška z KM
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one